Kargo ve Taşıma Bilgileri

Online Mağaza Türkiye'nin en hızlı gönderi yapan e-ticaret sitelerinden biridir.

Siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz, gerekli kontroller yapılarak işleme konulur.

Ödeme onayının alınmasından sonra, siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilir.

Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır.

Hafta içi saat 17:00'den sonra ya da hafta sonu veya resmi tatillerde verilen siparişleriniz, takip eden ilk iş gününden itibaren 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

Siparişlerin Teslimatı

Kargodaki Siparişinizin teslim süresi, bulunduğunuz konuma bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ankara ve yakın bölgelere teslimat, kargo firmasına bağlı olarak, siparişiniz kargoya verildikten 1 iş günü sonra gerçekleşmektedir.

Diğer bölgelere teslimat 1-3 iş günü sürebilmektedir.

Bazı uzak bölge teslimatları için, kargo firmaları haftanın belli günlerinde dağıtım yapmaktadır.

Adreste bulunamamanız durumunda, Kargo kuryesi adresinize uğradığına dair bir not kağıdı bırakmaktadır. Bu not kağıdında siparişinizin teslimatı için adresinize uğrandığını ve şubeden teslim alabileceğinize dair bir not bulunmaktadır.

Kargo Firmasına bağlı olarak taşıma esnasında üründe oluşabilecek herhangi bir sorun (ezilme, yırtılma, ürünün orijinalliğini bozacak herhangi bir sorun vs.) neticesinde, ürünü müşteriye teslim eden kargo firması yetkilisine tutanak tutturulması gerekmektedir. Aksi takdirde teslim alınan ürünler alıcının sorumluluğunda olacak ve orijinalliği bozulmuş ürünler iade alınmayacaktır. Bu bağlamda ürünü teslim alırken paketinizi kargo firması yetkilisinin yanında açarak kontrol etmeniz önerilir.

 

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı şehire göre değişiklik gösterir. 

 

Siparişiniz ile ilgili probleminizin olması durumunda;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetlerine -> destek@online-magaza.com adresine e-mail göndermeniz yeterlidir. Yetkili personelimiz en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4