Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

online-magaza.com alışveriş sitemizde, güvenliğinizi riske atmadan rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

 

- Kişisel bilgileriniz paylaşılıyor mu?

online-magaza.com’dan alışveriş yaparken, sisteme girilen kişisel bilgiler (adres, telefon numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmaz.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz tüm sayfalarda, tarayıcının altında “SSL” sertifikası bulunmaktadır. Tarayıcı adres satırında, online-magaza.com adresi yanında güvenli kilit simgesi olduğundan emin olunuz. Bu sertifika, tarayıcıyla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, online-magaza.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir.

 

- Kredi Kartı bilgilerini saklıyor muyuz?

Hayır.

online-magaza.com kredi kartı numarası ve şifrelerini kaydetmez, saklamaz. Verdiğiniz her siparişte kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur. online-magaza.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenlik amacıyla her zaman son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

 

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERİYORUZ !

Bu bilgilendirme, 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" 10. Maddesi gereğince ve yasal zorunluluk nedeniyle yapılmaktadır.

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileriniz, Şirketimizin koruması altındadır. Bu doğrultuda, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) gereğince Şirketimiz kişisel verilerinizin güvenli şekilde muhafazasını, hukuka uygun olarak işlenmesini ve erişilmesini sağlamak için bütün teknolojik ve alt yapısal imkânlarını kullanarak, gerekli tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Şirketimiz, müşteri bilgilerinin gizli tutulması ve bu bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşılmamasına büyük önem verir. Tüm çalışanlar, görevlerini yerine getirirken elde ettikleri bilgilerin gizliliğini korumayı ve söz konusu bilgileri sadece mevzuat kapsamında ve mesleki görevlerini yerine getirmede kullanmayı taahhüt etmektedirler.

Kişisel verilerin işlenme amaçları ve hukuki sebepleri; elektronik veya kâğıt ortamında işleme dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek; mevzuat ve ilgili otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak; talep edilen ürün ve hizmetlerini sunabilmek ve akdettiğiniz sözleşmenin gereğini yerine getirmektir.

Şirketimiz, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) web sitemize üyeliğiniz esnasında sizlerden talep etmektedir. Elektronik ortamda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 11. Maddesi uyarınca; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verilerinizin işlenmiş olması halinde buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacı ve buna uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde ve yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, düzeltme veya silme işlemlerinin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme haklarınız bulunmaktadır.

İlgili talepleriniz için  destek@online-magaza.com  e-postası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4