menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Havale bildirim formu | Üyelik Hakkında | Garanti Prosedürü | İade Şartları | Siparişlerin Teslimatı | Kişisel Verilerin Korunması | Şirket Info 
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
Alt Menü 2

 

  

Online Mağaza ile ekonomik, güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarın! Distribütör Garantili Teknolojik ve Elektronik ürünlerin Online Satış Mağazası, Güvenilir E-Ticaret Sitesi

   

 

Online Mağaza'da satılan tüm ürünler, Sanayi Bakanlığı onaylı resmi ithalatçı ve distribütörler tarafından 2 yıl süresince garantilidir.. 

 

 

Online Mağaza Sanal Posları 3D-Secure kullanmaktadır..

 

 

 

Online Mağazamızın sipariş sayfalarında geçerli Global Sign tarafından sağlanan SSL Sertifikası vardır.

 

» Kurumsal Ürünler » Veri Yedekleme & Depolama » Veri Depolama Aksesuarları
Marka
 [DELL] 
 [HP-E] 
 [HUAWEI] 
Karşılaştırma listesi (0)
« <    2  > » 

DELL 3M SFP+ Direct Attach Twinaxial Cable De

DELL 3M SFP+ Direct Attach Twinaxial Cable De
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct

 Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI Hard Disk,300GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or

HUAWEI Hard Disk,300GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI Hard Disk,600GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or

HUAWEI Hard Disk,600GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD

HP-E HP MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD
Kargo ücreti yok
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E .5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

HP-E .5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI DVDRW-CD 24X-DVD 8X,USB2.0,External,USB 2.0 5V power

HUAWEI DVDRW-CD 24X-DVD 8X,USB2.0,External,USB 2.0 5V power
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach

 Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP PREMIER FLEX LC-LC OM4 2F 5M CBL

HP-E HP PREMIER FLEX LC-LC OM4 2F 5M CBL
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP 8GB SHORTWAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK

HP-E HP 8GB SHORTWAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP MiniSAS HD to MiniSAS HD FO 1M Cbl

HP-E HP MiniSAS HD to MiniSAS HD FO 1M Cbl
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell QLE2560 FC8 Single Port HBA Card PCIe

Dell  QLE2560 FC8 Single Port HBA Card PCIe
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL QLogic 2560 Single Channel 8Gb Optical Fibre Channel HBA PCIe, Low

DELL QLogic 2560 Single Channel 8Gb Optical Fibre Channel HBA PCIe, Low
Kargo ücreti yok
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL Qlogic 2660, Single Port 16GB Fibre Channel HBA, Low Profile - Kit

DELL Qlogic 2660, Single Port 16GB Fibre Channel HBA, Low Profile - Kit
Kargo ücreti yok
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP MSA 4TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD

HP-E HP MSA 4TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD
Kargo ücreti yok
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu
« <    2  > » 
 
İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Erişim | Teknik servis | PC Config | Havale bildirim formu 
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 12 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 16701823

 

Online Mağaza'da satılan ürünlerin özellikleri ve ürün resimleri, üretici/distribütör firmalar ile çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır.

Ürün özellikleri ve resimlerde oluşabilecek hatalardan ötürü Online Mağaza sorumlu tutulamaz.

Özelliklerinin ya da resimlerinin hatalı olduğuna inandığınız ürünleri destek@online-magaza.com adresinden bize iletebilirsiniz.

e ticaret neticaret eticaret