menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Havale bildirim formu | Üyelik Hakkında | Garanti Prosedürü | İade Şartları | Siparişlerin Teslimatı | Kişisel Verilerin Korunması | Şirket Info 
Ürün grupları
Alt Menü 2

Ürün arama
Alt Menü 1

 

  

Bonus veya World özellikli kartınız olmasa bile, tüm bankaların kredi kartlarıyla tek çekim ödeme yapabilirsiniz..

   

 

online-magaza.com’da satılan tüm ürünler Sanayi Bakanlığı onaylı resmi ithalatçı ve distribütörler tarafından 2 yıl süresince garantilidir.. 

 

 

Garanti Bankası Sanal Posları 3D-Secure kullanmaktadır..

 

 

 

Mağazamızın Global Sign tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sertifikası vardır.

 

» Kurumsal Ürünler » Veri Yedekleme & Depolama » Veri Depolama Aksesuarları
Marka
 [DELL] 
 [HP-E] 
 [HUAWEI] 
Karşılaştırma listesi (0)
« <    2  > » 

HP-E .5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

HP-E .5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

LTO Tape Cleaning Cartridge Dell-branded - No Barcode Included - Kit

LTO Tape Cleaning Cartridge Dell-branded - No Barcode Included - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI Hard Disk,300GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or

HUAWEI Hard Disk,300GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI Memory Module,DDR4 RDIMM,16GB,288pin,0.83ns,2400000KHz,1.2V,ECC,Server

HUAWEI Memory Module,DDR4 RDIMM,16GB,288pin,0.83ns,2400000KHz,1.2V,ECC,Server
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI Hard Disk,600GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or

HUAWEI Hard Disk,600GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL Broadcom 57810 DP 10Gb DA-SFP+ Converged Network Adapter Low Profile

DELL Broadcom 57810 DP 10Gb DA-SFP+ Converged Network Adapter Low Profile
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD

HP-E HP MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD
Kargo ücreti yok
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL Qlogic 2660, Single Port 16GB Fibre Channel HBA, Low Profile - Kit

DELL Qlogic 2660, Single Port 16GB Fibre Channel HBA, Low Profile - Kit
Kargo ücreti yok
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL Qlogic2662, DualPort 16GB Fibre Channel HBA, Low Profile - Kit

DELL Qlogic2662, DualPort 16GB Fibre Channel HBA, Low Profile - Kit
Kargo ücreti yok
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI DVDRW-CD 24X-DVD 8X,USB2.0,External,USB 2.0 5V power

HUAWEI DVDRW-CD 24X-DVD 8X,USB2.0,External,USB 2.0 5V power
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP PREMIER FLEX LC-LC OM4 2F 5M CBL

HP-E HP PREMIER FLEX LC-LC OM4 2F 5M CBL
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL SAS 12Gbps HBA External Controller, Low Profile,CusKit

DELL SAS 12Gbps HBA External Controller, Low Profile,CusKit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP 8GB SHORTWAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK

HP-E HP 8GB SHORTWAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP MiniSAS HD to MiniSAS HD FO 1M Cbl

HP-E HP MiniSAS HD to MiniSAS HD FO 1M Cbl
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL Broadcom57810DP 10Gb BT Adapter

DELL Broadcom57810DP 10Gb BT Adapter
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu
« <    2  > » 
 
İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Erişim | Teknik servis | PC Config | Havale bildirim formu 
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 10 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 16037956

 

Mağazamızda satılan ürünlerin özellikleri ve ürün resimleri, üretici/distribütör firmalar ile çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır.

Ürün özellikleri ve resimlerde oluşabilecek hatalardan ötürü Online Mağaza sorumlu tutulamaz.

Özelliklerinin ya da resimlerinin hatalı olduğuna inandığınız ürünleri destek@online-magaza.com adresinden bize iletebilirsiniz.

e ticaret neticaret eticaret